Queer Ball míří opět i do Prahy, letos s moderátorskou dvojicí Cina-Vančura

Datum Posted in Aktuality

Nevíte, jestli letos raději myslivecký nebo hasičský? Brněnský spolek STUD vám rozhodování usnadní. V Brně i Praze si opět budete moci zatrsat na duhovém Queer Ballu.

Druhý ročník plesu pro LGBT+ lidi a jejich přátele se v Praze uskuteční v pátek 23. února, tancem a hudbou tentokrát rozehřeje prostory Tresor Clubu na Vinohradské 25. Večerem bude provázet sympatická dvojice Jan Cina a Petr Vančura. V Brně, kde tradice duhových plesů před pěti lety začala, se Queer Ball koná o dva týdny později, v pátek 9. března. Tam už jsou ale vstupenky vyprodány.

Letošní Queer Ball nese podtitul „Colours of Life“. Účastníci a účastnice mohou zapojit fantazii a inspirovat se při výběru vhodného plesového oděvu různými barvami, které mají symbolizovat pestrost lidského života. „Každý náš ples má své téma, pokračujeme v tradičním pojetí Queer Ballu, které se osvědčilo v minulých letech. Věříme, že návštěvníci budou opět šikovní a kreativní a dokážou svůj outfit dokonale vyladit,“ říká Marek Christ ze spolku STUD, který Queer Ball tradičně organizuje.

V Tresor Clubu na Vinohradské ulici se bude tancovat za hudebního doprovodu kapely Eremy. Je připraven i doprovodný program, jehož součástí bude tombola nebo taneční a umělecké vystoupení. Záštitu nad plesem převzala primátorka hlavního města Adriana Krnáčová.

Prodej vstupenek na pražský Queer Ball stále probíhá na webu www.queerball.cz

Mozaika_Queerball2018