Pořádáme nábor sil pro festival – v nabídce je řada zajímavých pozic

Datum Posted in Aktuality

Přípravy letošního festivalu Prague Pride už dávno běží. Máme spoustu super zajímavých nápadů, počet akcí v programu roste. Do ulic opět vyjede duhová tramvaj, mluvíme o speciální módní přehlídce, v merku máme několik významných zahraničních osobností. Taky chceme, aby letos byla Praha během festivalového týdne duhovější. Čekáme na potvrzení žádostí o granty, další žádosti podáváme, vyjednáváme s partnery. Vypadá to fakt dobře.

Na tohle všechno ale potřebujeme lidi, kteří se o jednotlivé úkoly postarají. Často to není moc práce. Jen to prostě všechno nezvládne nejužší tým, který je už teď přehlcený. Pojďte nám pomoct - hledáme lidi, kteří mají organizační schopnosti a pocit zodpovědnosti.

Z čeho můžete vybírat?

  • Stage manažer/ka zahajovacího koncertu - na této akci hodně záleží, odstartuje celý festival. Budete to ale mít hned na začátku pěkně za sebou a pak už si můžete jen užívat Pride.
  • Produkční JarmarQu v sobotu na Letné - krásná práce, kdy neziskovkám poskytujete místo na naší akci a ony vás za to mají rády. Možnost kreativně se vyřádit.
  • Produkční menších festivalových akcí - třeba módní přehlídky nebo duhové tramvaje. Nezabere to moc času, akci si pěkně vymazlíte podle svého a ještě si budete moct v klidu užít další program festivalu jako řadový účastník.
  • Fotografové - pro lidi, kteří umí dobře fotit, mají vlastní foťák a chtějí být prostě u toho. Žádné dřepění v kanclu, tohle je aktivní práce v terénu.

Chci vidět popisy jednotlivých pozic

Vyjmenované pozice nejsou zrovna pro vás, ale rádi byste se přeci jen zapojili?

Napište nám na office@praguepride.com - rádi se s vámi seznámíme a nabídneme další možnosti zapojení.