V show Dance Divas vystoupí Heather z M People a další hvězdy – lístky jsou v prodeji

Datum Posted in Aktuality

Odtajňujeme první kousek programu letního LGBT festivalu, který se bude konat od 6. do 12. srpna. Na festivalový pátek pro vás Janis Sidovský připravuje hudební show Dance Divas, v rámci které na Křižíkově fontáně na pražském Výstavišti vystoupí držitelky The Brit Awards, hudebních Andělů i Českých slavíků.

Hlavním jménem večera plného hudby je slavná Heather Small (UK) z legendární skupiny 90. let M People. Vedle ní se můžete těšit na čerstvou držitelku ceny Anděl Debbi, pop legendy Daru Rolins a Ilonu Csákovou i zpěvačku Elis MrazB, která je známá ze soutěže Hlas Česko Slovenska i jako vítězka kategorie Objev roku v anketě Český slavík. Se zpěvačkou Debbi vystoupí rapper Lipo a společně připomenou skladbu Štěstí, která v roce 2016 podpořila LGBT komunitu a na Youtube získala 3,5 miliónu zhlédnutí. Show doplní projekce, taneční skupina Artefact a další hosté.

„Vybíral jsem zpěvačky s repertoárem vhodným pro více generací, proto se na jevišti objeví jak legendy, tak současné hvězdy,“ říká Janis Sidovský.

Program Dance Divas odpovídá letnímu období a koncertu pod širým nebem. „Zazní největší hity každé ze zpěvaček a zároveň několik coververzí písniček světových div, jako jsou Pink, Diana Ross nebo Aretha Franklin,“ slibuje Sidovský.

V několikahodinovém proud hudby dostanou prostor také nové talenty domácí popové scény, například výrazná osobnost českého R&B a soulu Dannie Ella nebo letošní finalistky pěvecké soutěže San Remo Junior Sofie Fiurášková a Margaréta Ondrejková (SK).

Lineup DANCE DIVAS

10.8. 16:00 – 22:00 Výstaviště Praha – Křižíkova fontána

17:00 – 18:30 Warm Up Divas Party (DJ UWA)

18:30 – 19:00 Divas Talent Show

19:00 – 22:00 Dance Divas Live

 

Koupit vstupenky

 

V nabídce je VIP Dance Floor s panoramatickým výhledem na podium, VIP barem a chill out zónou, ale i fanouškovské vstupenky za 390 Kč.

Pusťte si Dance Divas playlist na Spotify
Do taneční nálady vás dostane náš speciální playlist na Spotify