LGBT spolek PRAGUE PRIDE

CONVENE App – Program v mobilu | Programme in your mobile.

Stáhněte si aplikaci CONVENE budete mít vždy aktuální program ve vašem mobilním zařízení.
Více informací zde.

app-store-iosapp-store-android

Download CONVENE app to have an updated program in your mobile device.
More info here.


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dětské odpoledne ve Village

08/08/2017 @ 15:00 - 19:00

| Zdarma

Chceme vaše děti… na Střeláku! Úterý bude patřit dětským návštěvníkům. Mohou si něco vyrobit z duhových písků v tvořivé dílně, nechat si pomalovat obličej nebo se vyskákat v nafukovacím hradě. Pak se budou moct podívat na pohádku O Červené Karkulce. Odpoledne uzavře kapela Mr. StrangeR, takže pokud máte doma malé rockery, nesmíte chybět pod pódiem. Po nich následuje velká osmdesátková a devadesátková party! Kdo přijde v dobovém kostýmu (džínové kraťásky vítány), získá nesmírný obdiv pořadatelů.

Pohádka O Červené Karkulce

klaunske divadlo 2

Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky, 17-18h

Pohádku „O Červené Karkulce“ všichni dobře znají. Klauni Jeníček s Mařenkou jí však znají trochu jinak. Jak by to vypadalo, kdyby vlk byl vegetarián? Nebo kdyby si babička vlka nechala coby domácí zvíře? Nebo kdyby Karkulka cestou snědla a vypila všechno, co bylo v košíku? Klaunská pohádka, ve které je všechno jinak. Klaunská pohádka je určena dětem a jejich rodičům.

Křest knihy, 18h

Dva táty může mít malé tučňáče, nebo holčička, které bydlí pod postelí zebra. Prostě mít dva tatínky se teď nosí. A píší se o nich knihy. Dvě z nich představuje nakladatelství LePress jako horkou novinku tohoto léta: Zebra pod postelí a Tango, skutečný příběh jedné tučňáčí rodiny. Přijďte si s námi zatančit!
tango_obalweb zebra_obalWEB

Pride Village

Ohřejte se i zchlaďte u Vltavy! Střelecký ostrov opět proměníme v pověstnou Pride Village, kde se dá skvěle odpočívat, sportovat, nafotit si zásoby na Instagram a užít si pražské léto, co jen to půjde. Village otevíráme zahajovacím koncertem Prague Pride v pondělí 7. srpna v 18 hodin a kromě soboty, kdy vás všechny čekáme v pride průvodu, tu pro vás budeme celý týden. Každý den má své téma, ale všechny spojuje pridová duhová atmosféra.

Máme bezbariérový přístup a Wi-Fi. Pro lenochy jsme připravili lehátka a půjčíme vám deky na piknikování. K dispozici bude i sportovní náčiní nebo vodní dýmky. Od úterý do pátku od 15 do 19 budeme testovat HIV a každý den nás čeká nějaký hudební program. Připravíme i stánky s občerstvením (dát si klobásu na pride je nutnost).

Po celý týden: WI-FI, lehátka, půjčovna dek, sportovních potřeb, her a vodních dýmek, občerstvení a hudba

HIV TESTOVÁNÍ (úterý – pátek 15-19) – Česká společnost AIDS pomoc

Znáš svůj HIV status? Co když jsi pozitivní a nevíš o tom? Včasná léčba ti zajistí kvalitní život… Tak už neváhej a nech se otestovat. Anonymně! A zadarmo! Náš profil tým je ti k dispozici v poradnách, ale i v mobilních sanitách na Letné. Test It! Znáš svůj HIV status? Co když jsi pozitivní a nevíš o tom? Včasná léčba ti zajistí kvalitní život… Tak už neváhej a nech se otestovat. Anonymně! A zadarmo! Náš profil tým je ti k dispozici v poradnách, ale i v mobilních sanitách na Letné. Test It!

Jsemfer_titulni

FÉROVÝ CHILL OUT

Věříte ještě v lásku a fair play? Rozjeli jsme kampaň za manželství pro všechny — férově a bez rozdílu! Tak nás přijďte podpořit — a trochu si oddechnout.
 
FOTOSOUTĚŽ PRO PÁRY: VYKŘIČTE SVOU LÁSKU DO SVĚTA
Máme něco pro extra pro zamilované páry: vaše bláznivé, romantické fotky budou zaručeným hitem Instagramu a navíc můžete vyhrát focení s profi fotografem.
 
JÉ, TO JE TA PAZDERKOVÁ!
Máme také něco mile tvořivého pro děti a něco třeskutě zábavného, pěkně férově, pro všechny: ve středu od 18 hod. běh na kramflecích s Ivou Pazderkovou, ve čtvrtek od 17.30 hod. pub quiz a Janem Cinou a Petrem Vančurou.
Aktuální program na facebook.com/jsmefer

LOGOS

Jsme tu pro všechny sodomity a gomorejky. Duchovní program, vyšívání duhových křížů, knihovnička pro posílení ducha a odpočinek pod stromy.

Podrobnosti

Datum:
08/08/2017
Čas:
15:00 - 19:00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Pořadatel

Prague Pride
Webová stránka:
www.praguepride.cz

Místo konání

Pride Village
Střelecký ostrov
Praha 1, Česká republika
+ Mapa Google

P
O
D
P
O
Ř
T
E
 
N
Á
S