LGBT spolek PRAGUE PRIDE

CONVENE App – Program v mobilu | Programme in your mobile.

Stáhněte si aplikaci CONVENE budete mít vždy aktuální program ve vašem mobilním zařízení.
Více informací zde.

app-store-iosapp-store-android

Download CONVENE app to have an updated program in your mobile device.
More info here.


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DIY odpoledne

10/08/2017 @ 15:00 - 20:00

| Zdarma

DIY! Na Střelák si ve čtvrtek přineste jen trochu zručnosti, fantazie a inspirace, zbytek zvládneme. Odpoledne bude patřit kreativním nápadům a vyrábění. Zkusíme klasiky jako origami nebo výrobu plátěných tašek a vyšívání, ale vyrábět se budou i jednorožčí brože a přítomni budou i kadeřníci. Odpoledne završí DJové a večer na pódium vystoupí největší české popové divy a kulturní památky v podání travesti skupiny Crazy Goddess. Po ní následuje vystoupení britské drag queen Kara Van-park.


Kadeřníci – nový účes do průvodu

Má plátěná – vyrob si tašku

Vyšívání

Origami

Vyrob si brož


Vytuň si svůj Trans*parent

V Pride Village bude taky malovat, stříhat, lepit, kutit a šít. Náš tým se přidá workshopem, na kterém si vyrobíte trans* positive doplněk do sobotního průvodu! Hledejte nás pod trans* vlajkou! Pro více informací pište na info@transparentprague.cz

vytun si svuj transparent


DJ IOB, 15-16h

Iob je hlavně letitým cestovatelem všemožných zvukových vesmírů a průzkumník různých hudebních planet, pohybující se po abstraktních náladových až solidnějších klubových vlnách, specifický pro svou žánrovou nevyhraněnost a eklektičnost když lidem „vypráví“ příběhy prostřednictvím muziky, při kterých sáhne s respektem do minulosti, a pak následně prezentuje budoucí futuristickou vizi.

 

DJ KIERASTOBOY, 16-18h

Kierastoboy DJ with a long experience of a big fun parties, switching genres from hip-hop to italo disco, from Chicago house to new wave, from acid house to a post punk and beyond. Every set is a big journey, a journey to a Planet Party!

 

DJ MICHAEL KOKO, 18-20h

Nechte se protáhnout rytmy elektronické hudby. Michael Koko naplní večer plnými melodickými beaty house/progressive/oldschool trance tak, jak si to pamatujete ze Silent Disco Pride akcí. Nasajte letní náladu a vdechněte společně atmosféru nadcházejícího víkendu.

Podrobnosti

Datum:
10/08/2017
Čas:
15:00 - 20:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
, ,

Pořadatel

Prague Pride
Webová stránka:
www.praguepride.cz

Místo konání

Pride Village
Střelecký ostrov
Praha 1, Česká republika
+ Mapa Google

P
O
D
P
O
Ř
T
E
 
N
Á
S