LGBT spolek PRAGUE PRIDE

CONVENE App – Program v mobilu | Programme in your mobile.

Stáhněte si aplikaci CONVENE budete mít vždy aktuální program ve vašem mobilním zařízení.
Více informací zde.

app-store-iosapp-store-android

Download CONVENE app to have an updated program in your mobile device.
More info here.


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Průvod Prahou

12/08/2017 @ 11:30 - 14:00

| Zdarma

Hledáme vás

Pro festivalový tým a dobrovolníky začíná duhová sobota už v 9:00 ráno společnou snídaní. Dopoledne trávíme nafukováním balonků, výzdobou aut, zkouškami vysílaček a den nabírá na obrátkách. Pokud chcete prožít sobotu opravdu naplno, přidejte se k nám – napište na email dobrovolnici@praguepride.com.

Václavák, místo duhového srazu

Průvod opět vychází z Václavského náměstí, jako v předchozích šesti ročnících. Letos se ale začneme řadit už v 11:30, a to v dolní části náměstí. Chceme si totiž opět užít velkolepé defilé kolem celého Václaváku, stejně jako vloni. Čekání na začátek průvodu si můžete krátit zdobením duhovými barvami, třpytkami, vlajkami apod., které dostanete v petičním stánku Jsme fér. Dobrovolníci budou nabízet duhové vlaječky, které získáte za příspěvek 20 Kč na podporu Prague Pride. Ať je letošní průvod ještě duhovější!

Trasa průvodu

Ve 12:30 vyrazí průvod plný hudby, barevných kostýmů a úsměvů na roztančenou cestu historickým centrem Prahy. Trasa průvodu vede přes ulici Na Příkopě, Náměstí Republiky, Revoluční ulici a Dvořákovo nábřeží. Pak to zalomíme přes Čechův most a z posledních sil vylezeme schody na Letnou. Tam ještě nejste úplně v cíli – kolem Metronomu projděte parkem na Letenskou pláň. Čelo průvodu je na Letné očekáváno kolem 14. hodiny.

Lidé s omezenou hybností

Lidé s omezenou hybností, rodiny s kočárky a královničky na podpatcích, které si po cestě polámaly nohy, mohou pro zdolání kopce na Letnou využít nízkopodlažní autobus. Po překročení Čechova mostu běžte vlevo směrem k Úřadu vlády a tam bude autobus parkovat. Sveze vás nahoru na Špejchar, odkud se už snadno přesunete na Letenskou pláň, kde bude probíhat hudební odpoledne.

Podrobnosti

Datum:
12/08/2017
Čas:
11:30 - 14:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Prague Pride
Webová stránka:
www.praguepride.cz

Místo konání

Václavské náměstí
Václavské náměstí
Praha 1, Česká republika
+ Mapa Google

P
O
D
P
O
Ř
T
E
 
N
Á
S