ČLÁNKY

Prague Pride 2018 – VIP balíčky a VIP zóna poprvé otevřená pro veřejnost

Program festivalu Prague Pride 2018 ještě ladíme, ale už pro vás máme pár speciálních účastnických nabídek. V čem jsou speciální? Jsou výhodné, nabízejí něco unikátního a jsou k dispozici jen v omezeném množství. Udělají radost nejen vám, ale zároveň podpoří festival, který pro zdárný průběh podporu opravdu potřebuje.

Duhové datum 6. až 12. srpna jste si určitě do kalendáře už zapsali. Nyní začněte plánovat, jak si festival letos chcete užít.

VIP zóna

Poprvé v historii otevíráme VIP zónu na Letné fanouškům festivalu. V předchozích letech byla určena pouze partnerům a blízkým spolupracovníkům, kteří festival přímo podpořili. Je ale na čase zase trochu vyrůst a VIP zónu rozšířit. Takže se v ní potká festivalový tým, podporovatelé a široká veřejnost z Česka i ze světa. Což bude moc fajn.

Díky změnám půdorysu areálu bude letos z VIP zóny vidět na hlavní stage. Po příchodu dostanete welcome drink, k dispozici bude otevřený bar s pivem a vínem, dostatek kávy a prémiové drinky ochutnáte jen za polovinu obvyklé ceny. Čeká vás pohodlné zázemí, na závěr dostanete dárečky na rozloučenou. V nabídce je jen 100 vstupenek.

Více informací k VIP zóně

Image

VIP balíčky

Pro různé typy návštěvníků festivalu jsme sestavili čtyři druhy VIP balíčků. Mají zvýhodněnou cenu a obsahují vstupenky na festivalové akce i další dárky. Budete si festival užívat celý týden? Přijíždíte jen na víkend? Zajímají vás jen akce pro gaye či jen pro lesby? Se všemi možnostmi jsme počítali.

Počet VIP balíčků v nabídce je omezen, proto neváhejte s objednávkou.

Více informací k VIP balíčkům

Image

Vstupenky

Maximální možnou část festivalu se snažíme držet bez vstupného, otevřenou všem. Ne u všech akcí to tak ale jde. Na parties, kam přivážíme zahraniční umělce a umělkyně a kde je potřeba zajistit složité technické vybavení, by to zadarmo prostě nešlo. Už nyní jsou v prodeji vstupenky na tyto akce Prague Pride:

DANCE DIVAS

Hvězdná hudební show na Křižíkově fontáně v pátek 10. srpna, kterou vám přináší Janis Sidovský a Prague Pride. 

Hosté: Heather Small (M People), Dara Rolins, Mikolas Josef, Debbi, Ilona Csáková, Danyl Johnson a desítky dalších zpěváků a tanečníků

Vstupné: zvýhodněné ceny platí do 10. července!

  • Fan Limited 299 Kč
  • Fan 390 Kč
  • Standard Limited 490 Kč
  • Premium 650 Kč
  • Gold 690 Kč
  • Dance Diva 790 Kč
  • VIP Sky Floor 890 Kč

Vstupenky koupíte přes Goout.cz nebo síť Ticket Art.

Image

DIRTY DIRTY DANCING VOL. 4 – OFICIAL AFTERPARTY

Oficiální afterparty festivalu pro kluky i holky v urban river pointu s lodí Altenburg 1964 na Holešovické náplace.

Hosté: londýnská DJka a producentka Hannah Holland, irský DJ Cormac – dlouholetý rezident klubu Fabric v Londýně a zároveň rezident party DICK v Ankali, a pionýr pražské taneční scény Pavel Bidlo.

Vstupné:

Image

BOBR - QUEER FEMME PARTY

Program Prague Pride letos nabízí víc lesbických akcí než v předchozích letech. Největší z nich je party Bobr, která se koná v pátek 10. srpna ve smíchovských klubech Eternia a Underdog's. Zahraje švédská popová princezna Beatrice Eli, berlínská provokatérka Tami T., polská čarodějka Mala Herba a ruská party divoška Kierastoboy. Českou scénu zastoupí Mary C., kterou můžete znát i z Radia Wave. 

Vstupné: 150 - 300 Kč

Vstupenky na Goout.cz

Sledujte facebookovou událost

Image

zahajovaci koncert pp2018 banner na web

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.