ČLÁNKY

Zapojte se s námi do Giving Tuesday – tentokrát s během proti homofobii

Česká republika se koncem listopadu opět zapojuje do světové kampaně Giving Tuesday. Jedná se o svátek dárcovství a štědrosti, kdy lidé darují peníze či věcné dary na bohulibé aktivity nebo se do nich sami dobrovolnicky zapojují. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, a to vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupních událostech Black Friday a Cyber Monday. Takže Giving Tuesday připadá na úterý 27. listopadu 2018. Otevře charitativní sezónu před Vánoci a koncem roku. Věříme, že se připojíte taky!

Spolek Prague Pride se letos přidává s výzvou Vyběhni proti homofobii! Kupte si již nyní v rámci Giving Tuesday voucher na běh proti homofobii Fun&Run 2019, který v květnu proběhne některým z pražských parků. Podpoříte tím organizaci běhu, který má za cíl ukázat, že homofobie a stigmatizace lidí s HIV nemá v naší společnosti místo. Zároveň přispějete na výtěžek běhu, který jde na podporu online LGBT poradny Sbarvouven.cz a Domu světla.

Jak Giving Tuesday pro Fun&Run funguje

V rámci Giving Tuesday nabídneme limitovaný počet voucherů v hodnotě 500 Kč, jímž můžete podpořit Fun&Run 2019. V květnu pak voucher proměníte v registraci do běhu, anebo jen zůstanete fandit podél trasy. Ale i samotná vaše přítomnost na akci, která podporuje otevřené myšlení a respekt k odlišnostem, se počítá!

Fun&Run je charitativní běh, u kterého je účast důležitější než vítězství. Zakupte si Giving Tuesday voucher a podpořte dobrou věc.

Voucher Giving Tuesday Fun&Fun získáte v eshopu Prague Pride nebo na webu Darujme.cz.

#GivingTuesday #GivingTuesdayCZ

FunRun VOUCHER

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2018 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.