ČLÁNKY

Už jste se rozhodli, komu pošlete vánoční dar? Podpořte poradnu Sbarvouven

Vánoce jsou emocionálně vypjaté období. Člověk musí vydržet několik dní s rodinou, přežít návštěvy příbuzenstva, bilancuje uplynulý rok a dává si předsevzetí, co vše v tom novém roce napraví. A když ještě k tomu musí před blízkými nebo třeba bývalými spolužáky držet v tajnosti svou odlišnou sexuální orientaci, je to úplné peklo. Proto i v době svátků zůstává v provozu online LGBT poradna Sbarvouven.cz.

Vanocni Sbarvouven vizual web

Internetová poradna Sbarvouven.cz za necelé čtyři roky své existence pomohla již 2700 klientům a klientkám. Většinou se jedná o mladé lidi, kteří potřebují podporu při hledání své vlastní identity, nebo se potýkají s odmítnutím ze strany rodiny či spolužáků. Poradnou dosud prošlo přes 60 000 soukromých zpráv, jejichž obsah by pisatelé mnohdy ani za nic nesvěřili nikomu známému. Nejvíce klientů pochází s Prahy a Středních Čech, dále z Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Ale i v dalších částech republiky jsou bezradní teenageři, kteří si nemají s kým promluvit a možná ani nikoho teplého ve svém okolí neznají.

I když už asi máte coming out za sebou, jistě nikdy nezapomenete, jaké to bylo, když vaši rodiče ještě nic netušili. Stovky mladých lidí si nyní procházejí podobnou zkušeností. Pomozte jim coming out v klidu zvládnout. Až se budete rozmýšlet, kam pošlete svůj letošní vánoční dar, myslete na poradnu Sbarvouven.cz. Příspěvek pošlete snadno a rychle přes Darujme.cz a můžete si vyžádat i potvrzení o daru. Děkujeme.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.