ČLÁNKY

Nahoďte kožichy! Zimní queer femme party Bobr s mezinárodním lineupem je tu

Začněte sbírat bobříky. Po letní queer femme party, která proběhla v týdnu Prague Pride, je tu zimní verze této super úspěšné akce. V pátek 8. února se potkáme na pražské Štvanici ve FUCHS2, hezky u řeky, kde se bobrům líbí. 

Máme pro vás několik úžasných žen za pultem. Bobřice jsme ulovili v našich luzích a hájích, ale dovezeme i ty ze zahraničí.

Kromě dvou barů a VJingu zaplníme i celé jedno patro klubu uměním. Představí se vám nadějné umělkyně z českých výtvarných škol, mrknete na lesbické komiksy i minimalistické básničky od Čubiny. Gomorejky z Logosu přivezou svítícího Ježíše. Přijďte, bude to bobrý!

Co je bobr?

Hlodavec s lysým ocasem, ale taky lesbická party, za kterou stojí spolek Prague Pride a zcela konkrétně Kamila Fröhlichová and her team. Ve FUCHS2 nás čeká BOBR2, druhá party plná DJek se zajímavých doprovodným programem. Minule bylo plno.

Sledujte FB událost

LINE-UP, ze kterého se vám zježí chlupy

Image

20 - 21 MARY C (CZE)

Česká hudebnice, DJ, rozhlasová moderátorka a editorka, zakladatelka hudebně-vzdělávacích projektů a spoluzakladatelka kolektivu ZVUK. Můžete ji slyšet na vlnách Radia Wave.  V září 2018 založila vzdělávací program zaměřený na ženy hudebnice a non-binary hudebníky nazvaný Trigger-Systém.

Image

21 - 22 NADA EL (SVK)

Nada El je na slovenské hudební scéně aktivní již pět let. Byla rezidentkou v legendárním nuspirit klubu a jednou polovinou DJ dua slu:t. Momentálně vystupuje sama, k vlastní domácnosti se ještě nedopracovala. Hraje techno.

Image

22 - 23 SANNI EST (BRA)

DJ, herečka, hudebnice, filmařka, trans*feministická aktivistka a politická uprchlice. V dubnu 2018 si sama vydala debutové album „War in Her“, které je intimní reflexí její zranitelnosti ve ztroskotaném heteronormativním milostném vztahu.

Image

23 - 01 BORUSIADE (ROU)

Pochází z Rumunska, dnes žije v Berlíně. V roce 2002 začala s dýdžeingem jako jedna z mála ženských DJs vznikající alternativní klubové scény v Bukurešti. Ve své tvorbě kombinuje vlivy svého klasického hudebního vzdělání a fascinaci syrovým elektronickým zvukem.

Image

01 - 02 KIERASTOBOY (RUS)

Party divoška původem z Ruska, která nyní žije v pulzujícím Berlíně a má ráda Prahu. Po tom, co DJovala po celé matičce stověžaté, zahraje na vaše přání znovu na Bobrovi. Spojuje funk, acid i house a slibuje slušnou party.

Image

02 - ? JANE DOE (CZE)

Elektronická hudba v celé své rozmanitosti ji uchvátila už na začátku milénia. Od té doby neúnavně obrážela menší klubovky v evropských metropolích, monster party se zvučnými jmény i free akce v lesích. Momentálně zamilovaná do berlínské vlny deephouse a hamburského minimal techna.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2019 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.