fbpx

ČLÁNKY

Otevíráme podzimní turnus rodičovské přípravky pro LGBT páry i jednotlivce

Je tu podzim a s ním nový turnus Rodičovské přípravky. Je určena stejnopohlavním párům, ale i jednotlivcům, kteří zvažují založení duhové rodiny. Pokud k nim patříte a máte zatím spíš víc otázek než jasných představ, je přípravka právě pro vás. 

Opět myslíme na mimopražské zájemce a zájemkyně, kterým v listopadu nabízíme jednodenní víkendové setkání. Během jediného dne získají ve zhuštěné podobě ty nejdůležitější informace.

Plná verze kurzu, která zahrnuje osm dvouhodinových setkání, se tentokrát odehraje až na jaře. Na přelomu března a dubna budou mít účastníci a účastnice možnost mluvit především s již zkušenými duhovými rodiči. K dispozici ale budou i vybraní experti a expertky. Setkání budou probíhat ve stále stejném kruhu a s respektem k soukromí všech účastníků i hostů. Není možná účast pouze na vybraných setkáních, přihláška platí pro celý cyklus.

Počet míst v jednotlivých kurzech je omezen, a proto neváhejte s přihlášením. 

Image

CO DĚLÁME

PROJEKTY

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2022 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.