fbpx

ČLÁNKY

Znají kolegové z práce vaši orientaci? Zapírání je na nic, přijďte na workshop!

Jenom 24 % LGBT+ lidí v Česku je v práci plně out. Jak to máte vy? Říkáte svým kolegům*yním, s kým jste trávili*y víkend, nebo se občas dostáváte do situace, kdy radši něco odkývete a z vašeho partnera se tak v představách kolegů stává půvabná dívka? Nebo naopak máte tipy, jak překonat obavy se na pracovišti outovat? Pojďme se společně bavit o tom, co v práci zažíváme a jak se u toho cítíme. Interaktivní workshop nabídne prostor pro společné přemýšlení, sdílení a hledání odpovědí na složité otázky. 

  

Workshopem vás provedou:

 

ales rumpel

Aleš Rumpel

Queer aktivista, dříve dlouholetý ředitel queer filmového festivalu Mezipatra a spoluzakladatel Platformy pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu, z.s. (PROUD) se zázemím v kulturním managementu a vzdělávání. V současné době vede queer kavárnu, cestuje po školách po celé České republice s programem Mezipatra na školách a zajímá se zejména o kulturu, historii a lidská práva.

 

 

tereza

Tereza Kadlecová

Pro Prague Pride koordinuje vzdělávací workshopy pro zaměstnavatele, facilituje kurzy Rodičovské přípravky a podílí se na dalších vzdělávacích akcích. V minulosti pracovala v Člověku v tísni, ve vzdělávacím programu Jeden svět na školách a několik let dobrovolnicky koordinovala program festivalu Prague Pride.

 

 

 

Komu je workshop určený?

Všem lidem, kteří téma coming outu v práci řeší, řešili v minulosti, nebo naopak toto téma vůbec neřeší, i když cítí, že by měli. Interaktivní workshop je určen jak řadovým zaměstnancům, tak lidem ve vedoucích pozicích. Přijďte se podělit o své zkušenosti. Společně budeme hledat odpověď na složité otázky a přemýšlet nad řešením problému.

 

 

 

Kdy workshop proběhne?

Workshop proběhne v pátek 24. září v čase 16-19 hodin v prostorách komunitního centra Prague Pride v Železné ulici.

 

 

Jak se přihlásit?

Přihlašujte se prostřednictvím tohoto formuláře. Účast na workshopu je zdarma, kapacita workshopu je omezená.

 

Workshop je realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.