fbpx

ČLÁNKY

Na říjen jsme připravili 2 webináře! Přijďte se vzdělat v oblasti LGBT+ a genderu

headway 5QgIuuBxKwM unsplash

 

Zorientovat se v oblasti sexuálních orientací a genderových identit není tak složité, jak by se mohlo zdát. Pokud se na daná témata chcete dozvědět více, během října 2021 máte skvělou příležitost. Pořádáme hned 2 online workshopy.

 

 

Online seminář: Genderová, sexuální a vztahová rozmanitost – základní pojmy

 

V průběhu webináře se seznámíme se základními pojmy z oblasti genderové, sexuální a vztahové rozmanitosti s cílem podpořit citlivost v komunikaci s LGBT+ klienty a klientkami. Řekneme si například o rozdílu mezi sexuální/citovou orientací a genderovou identitou, co je to coming out a čím je pro LGBT+ lidi a jejich okolí zásadní, nebo co je to tranzice a jak v ČR probíhá. Dotkneme se i pojmů hetero/cisnormativita či homo/bi/trans fobie. Webinář bude zakončen kvízem z oblasti LGBT+ terminologie.

 

Akce proběhne v úterý 12. října od 10:00 do 11:30 online formou přes aplikaci Zoom. Je určena především pro sociální pracovnice a pracovníky, případně pracovnice a pracovníky jiných pomáhajících profesí.

 

Poplatek za účast je 350,- Kč, zašlete jej prosím nejpozději týden před konáním alce na účet č. 2800413427/2010, variabilní symbol 121021.

 

Přihlásit se můžete zde

 

Online seminář: Genderová, sexuální a vztahová rozmanitost v sociální práci

 

Webinář bude zaměřen na některé aspekty, které mohou ovlivňovat chování a míru otevřenosti LGBT+ klientů a klientek v sociální práci (senzitivní komunikace, menšinový stres a jeho důsledky, coming out a jak na něj reagovat při poskytování sociální služby, překážky na straně klientek a klientů i pracovnic a pracovníků atd.). Součástí budou tipy, jak pro osoby menšinové sexuální orientace či genderové identity vytvářet bezpečné prostředí, jaké existují možnosti podpory a kde je možné získat další informace o tématu.

 

Akce proběhne v úterý 19. října od 10:00 do 11:30 online formou přes aplikaci Zoom. Je určena především pro sociální pracovnice a pracovníky, případně pracovnice a pracovníky jiných pomáhajících profesí.

 

Poplatek za účast je 450,- Kč, zašlete jej prosím nejpozději týden před konáním alce na účet č. 2800413427/2010, variabilní symbol 191021.

 

Přihlásit se můžete zde

CO DĚLÁME

AKCE

VZDĚLÁVÁNÍ

CO DĚLÁME

POMOC

VYJEDNÁVÁNÍ

KDO JSME

SLEDUJTE NÁS

NAKUPUJTE

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s. 

Rybná 716/24 
110 00 Praha 1 
Česká republika

IČO 22842730 

Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

© Copyright 2021 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.