PROGRAM

Pride Parade

Od 11. srpen 2018 11:30 do 14:00
Posted by Prague Pride
Kategorie: Průvod
Organizátor: Prague Pride
Hits: 10344

Šetřete síly na sobotu! Ta je vyvrcholením celého týdne Prague Pride. A tentokrát vám přinese pár novinek. 

Sejdeme se v 11:30 pod ocasem, a to na rozdíl od předchozích let doslova. Kvůli magistrátem avizované rekonstrukci spodní části Václavského náměstí jsme museli pozměnit trasu průvodu. Od sochy sv. Václava se tedy v 12:30 vydáme Opletalovou ulicí, na jejím konci zabočíme do Hybernské a tou dojdeme na Náměstí Republiky. Dál už budeme pokračovat po staré známé trase, tedy Revoluční ulice – Řásnovka – Dvořákovo nábřeží – Čechův most a odtud schody na Letnou. 

Průvod letos chceme udělat barevnější a jeho strukturu víc zorganizovat. Účastní se ho totiž spousta skupin z firem, iniciativ, politických stran nebo klubů a rádi bychom, aby v tom davu nezanikly. Pokud se nám skupiny dopředu nahlásí, zařadíme je na konkrétní místo v průvodu. Díky tomu se jejich členové a příznivci v davu snáz najdou a média se budou v průvodu lépe orientovat. Dopředu nahlášené skupiny také budou prezentovány v live streamu, který v sobotu poběží na internetu. Jdete-li do průvodu ve skupině, hlaste se do pátku 10. srpna do 12:00 hod na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – pošlete nám název vaší skupiny a krátký text, v němž se představíte.

Vyzdobte se! Přijďte na Václavák včas, ať si v duhovém stánku stihnete pořídit barvičky na obličej, duhové vlajky, barevné havajské věnce a prostě to, co vám bude nejvíc slušet. Pozor! Vyvarujte se pouličních prodejců, kteří se na Václavák slétnou před průvodem a snaží se na Prague Pride přiživit. Pokud si duhové věci nakoupíte od nich, peníze jdou jen do jejich kapsy. Festival tím nepodpoříte. Naši oficiální festivaloví prodejci jsou označeni pořadatelskou stužkou se jmenovkou a jsou na první pohled jasně poznat. 

V rámci příprav na průvod zmobilizujte kreativitu a vyrobte si transparent s výstižným heslem. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší transparent 2018!

Trasa průvodu je dlouhá 3,5 km. Natrénujte proto chůzi na podpatcích, nebo si vezměte pohodlné tenisky, nebo si zajistěte místo na alegorickém voze v průvodu (můžete si koupit zážitek Airbnb na bit.ly/airbnb_experience). Rodiče s malými dětmi a senioři se mohou zdarma svézt vláčkem, který v průvodu samozřejmě nemůže chybět.

FB událost: facebook.com/events/1207454509391010/


Vyhledávání

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2018 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.