PRIDE BUSINESS FORUM

Image

Pride Business Forum je platforma pro mezifiremní diskuzi o LGBT rovnosti na pracovišti. Na jejím počátku stála stejnojmenná konference, která se od roku 2011 konala každoročně v rámci letního festivalu Prague Pride. Od roku 2017 byla konference přesunuta na měsíc červen a přibyly další aktivity pro členské firmy, jako jsou tematické workshopy a networkingové večery.

Na konferenci Pride Business Forum v Praze vystoupil např. bývalý generální ředitel British Petroleum lord James Browne, prominentní moderátor z ekonomické redakce BBC Evan Davis, Vice President and Managing Director z Intellectual Property Licencing IBM Claudia Brind-Woody, nebo psycholog a manažerský kouč, držitel Řádu britského impéria John Amaechi.

Od roku 2017 členské firmy podepisují Pride Business Forum Memorandum o podpoře LGBTI diverzity a inkluze na pracovišti a aktivním uplatňování principu rovnosti . Mezi signatáře patří čtyři společnosti z rodiny SAP, Accenture, Clearstream Operations, Vodafone ČR, Hilton Hotel Prague, IBM, Prague Pride a Byznys pro společnost.

Od června 2018 platforma ve spolupráci s cenami bePROUD uděluje ocenní LGBT Friendly Employer.

KONTAKT

Zástupce Prague Pride v platformě Pride Business Forum

Czeslaw Walek

czeslaw@praguepride.cz

TÝM

Czeslaw WalekZástupce Prague Pride
Klára ChvojkováKoordinátorka
Petr KašparSociální sítě

PARTNEŘI

IBM
Ogilvy
Vodafone
Byznys pro společnost
Clearstream
Accenture
SAP
Hilton Hotel

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Prague Pride z. s.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1
IČO 22842730
Zápis ve spolkovém rejstříku: Městský soud v Praze, oddíl L, vložka 22311
© Copyright 2018 Prague Pride z. s. All Rights Reserved.

VYHLEDAT

Image

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.