Napište si na triko, koho milujete

Datum Posted in Aktuality

Letošní Prague Pride je o lásce. Proto je na festivalovém tričku vedle nápisu MILUJU volné místo k doplnění jména toho, koho nositel/ka trička nosí ve svém srdci. V balíčku s tričkem najdete i fix na textil, jímž můžete volné řádky za MILUJU vyplnit. Tričko zakoupíte na Zoot.cz/DOBRO.

Jsme rádi, že se lidem v Zootu design festivalového trička ihned zalíbil a rozhodli se kolekci pro Prague Pride vyrobit. Díky eshopu Zoot.cz si trička můžete zakoupit online už teď před festivalem, navíc si je ve výdejně radosti ve vašem městě můžete nejdřív vyzkoušet. Pořiďte si letošní tričko – budete mít nejen tematický vohoz do průvodu, ale zároveň podpoříte letošní Prague Pride.

PatrickHachaPhotography-9

Jak jsme fotili

Sympatickou dvojicí na fotkách jsou Matěj Kašpar, držitel titulu Gay roku 2016, a Mogirl Nikol z Momag.cz. Potěšilo nás, že souhlasili s focením, protože krásná trička potřebují být vyfocená na krásných lidech. Na focení s fotografem Patrickem Háchou se Nikol s Matějem potkali poprvé v životě, ale hned se naladili na stejnou vlnu.

Tricka_strip

„Vzhledem k tomu, že se focením živím již několik let, bývá to pro mě poněkud rutinní záležitost, při které si doslova odbydu svůj kus práce a těším se, až se vydám za přáteli a užiji si den. Ovšem také existují výjimky, při nichž mám z této činnosti skutečnou radost a užívám si ho. Přesně takové pro mě bylo focení pro Prague Pride,“ říká Nikol.

„Focení bylo perfektní. Sešla se skvělá parta lidí, uvolněná atmosféra, hodně jsme se zasmáli. Musím dodat, že trička jsou úžasná. Je to výborná myšlenka a i proto jsem rád, že jsem byl přizván ke spolupráci,“ dodává Matěj.

Nikol s Matějem pak o pár dní později společně dorazili i na natáčení videospotu Prague Pride, v němž se oba objevují.

Láska v jakékoliv podobě je vždy stejně hodnotná a je důležitější a také silnější než strach, nenávist či předsudky. Ráda bych, abyste kdokoliv, kdo máte obavy přiznat se k tomu, koho milujete, překonali svou bázeň a dali to danému člověku najevo. Pamatujte, že vždy budeme více litovat věcí, které jsme neudělali, a že je nutné překonávat svůj strach, abychom se dostali dál.
Nikol, Momag.cz

Spolu_miluju

Děkujeme

Patrick Hácha Photography
Nikol Kalašová
Matěj Kašpar
Photostudio Cartel
Zoot.DOBRO

 

One thought on “Napište si na triko, koho milujete

  1. Pingback: O MOmagu – MOMAG

Comments are closed.