LGBT spolek PRAGUE PRIDE

CONVENE App – Program v mobilu | Programme in your mobile.

Stáhněte si aplikaci CONVENE budete mít vždy aktuální program ve vašem mobilním zařízení.
Více informací zde.

app-store-iosapp-store-android

Download CONVENE app to have an updated program in your mobile device.
More info here.


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Sportovní odpoledne

09/08/2017 @ 15:00 - 19:00

| Zdarma

Ve středu v Pride Village sportujeme. Zahrajeme si volejbal nebo badminton a zkusíme jógu. Jako každý den i ve středu máme otevřenou půjčovnu sportovních potřeb, takže se můžete odreagovat i při jiných sportech. Večer pak rozjedeme drum&bassovou party plnou DJů, kterých se na pódiu vystřídá 7! Protože dodržujeme noční klid, DJové se pak přesunou do žižkovského klubu Storm, kde můžete skotačit až do rána.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Acrojóga od 18 hodin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Pride Village

Ohřejte se i zchlaďte u Vltavy! Střelecký ostrov opět proměníme v pověstnou Pride Village, kde se dá skvěle odpočívat, sportovat, nafotit si zásoby na Instagram a užít si pražské léto, co jen to půjde. Village otevíráme zahajovacím koncertem Prague Pride v pondělí 7. srpna v 18 hodin a kromě soboty, kdy vás všechny čekáme v pride průvodu, tu pro vás budeme celý týden. Každý den má své téma, ale všechny spojuje pridová duhová atmosféra.

Máme bezbariérový přístup a Wi-Fi. Pro lenochy jsme připravili lehátka a půjčíme vám deky na piknikování. K dispozici bude i sportovní náčiní nebo vodní dýmky. Od úterý do pátku od 15 do 19 budeme testovat HIV a každý den nás čeká nějaký hudební program. Připravíme i stánky s občerstvením (dát si klobásu na pride je nutnost).

Po celý týden: WI-FI, lehátka, půjčovna dek, sportovních potřeb, her a vodních dýmek, občerstvení a hudba

HIV TESTOVÁNÍ (úterý – pátek 15-19) – Česká společnost AIDS pomoc

Znáš svůj HIV status? Co když jsi pozitivní a nevíš o tom? Včasná léčba ti zajistí kvalitní život… Tak už neváhej a nech se otestovat. Anonymně! A zadarmo! Náš profil tým je ti k dispozici v poradnách, ale i v mobilních sanitách na Letné. Test It! Znáš svůj HIV status? Co když jsi pozitivní a nevíš o tom? Včasná léčba ti zajistí kvalitní život… Tak už neváhej a nech se otestovat. Anonymně! A zadarmo! Náš profil tým je ti k dispozici v poradnách, ale i v mobilních sanitách na Letné. Test It!

FÉROVÝ CHILL OUT

Věříte ještě v lásku a fair play? Rozjeli jsme kampaň za manželství pro všechny — férově a bez rozdílu! Tak nás přijďte podpořit — a trochu si oddechnout.
 
FOTOSOUTĚŽ PRO PÁRY: VYKŘIČTE SVOU LÁSKU DO SVĚTA
Máme něco pro extra pro zamilované páry: vaše bláznivé, romantické fotky budou zaručeným hitem Instagramu a navíc můžete vyhrát focení s profi fotografem.
 
JÉ, TO JE TA PAZDERKOVÁ!
Máme také něco mile tvořivého pro děti a něco třeskutě zábavného, pěkně férově, pro všechny: ve středu od 18 hod. běh na kramflecích s Ivou Pazderkovou, ve čtvrtek od 17.30 hod. pub quiz a Janem Cinou a Petrem Vančurou.
Aktuální program na facebook.com/jsmefer

LOGOS

Jsme tu pro všechny sodomity a gomorejky. Duchovní program, vyšívání duhových křížů, knihovnička pro posílení ducha a odpočinek pod stromy.

Podrobnosti

Datum:
09/08/2017
Čas:
15:00 - 19:00
Cena:
Zdarma
Rubriky Akce:
,

Pořadatel

Prague Pride
Webová stránka:
www.praguepride.cz

Místo konání

Pride Village
Střelecký ostrov
Praha 1, Česká republika
+ Mapa Google

P
O
D
P
O
Ř
T
E
 
N
Á
S